Connect with us

Ekonomik Gündem Gazetesi

Şehzadeler’in hizmetlerine 2019’da zam yok

Ekonomi

Şehzadeler’in hizmetlerine 2019’da zam yok

TOPLANTININ ARDINDAN BAŞKAN ÇELİK VE MECLİS ÜYELERİ ŞEHZADELER PARK’TA İNCELEMELERDE BULUNARAK ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİLER ALDI. (İHA/MANİSA-İHA)ŞEHZADELER BELEDİYESİ ARALIK AYI BELEDİYE MECLİS TOPLANTISINDA BELEDİYE HİZMETLERİNDEN ALINAN ÜCRETLERDE 2018 YILI TARİFESİNİN GEÇERLİ OLMASI KABUL EDİLEREK, 2019’DA BELEDİYE HİZMETLERİNE ZAM YAPILMAMASI OY BİRLİĞİYLE KABUL EDİLDİ. (İHA/MANİSA-İHA)

TOPLANTININ ARDINDAN BAŞKAN ÇELİK VE MECLİS ÜYELERİ ŞEHZADELER PARK’TA İNCELEMELERDE BULUNARAK ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİLER ALDI. (İHA/MANİSA-İHA)

TOPLANTININ ARDINDAN BAŞKAN ÇELİK VE MECLİS ÜYELERİ ŞEHZADELER PARK’TA İNCELEMELERDE BULUNARAK ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİLER ALDI. (İHA/MANİSA-İHA)

ŞEHZADELER BELEDİYESİ ARALIK AYI BELEDİYE MECLİS TOPLANTISINDA BELEDİYE HİZMETLERİNDEN ALINAN ÜCRETLERDE 2018 YILI TARİFESİNİN GEÇERLİ OLMASI KABUL EDİLEREK, 2019’DA BELEDİYE HİZMETLERİNE ZAM YAPILMAMASI OY BİRLİĞİYLE KABUL EDİLDİ. (İHA/MANİSA-İHA)

 

MANİSA (İHA) – Şehzadeler Belediyesi Aralık ayı Belediye Meclis toplantısında belediye hizmetlerinden alınan ücretlerde 2018 yılı tarifesinin geçerli olması kabul edilerek, 2019’da belediye hizmetlerine zam yapılmaması oy birliğiyle kabul edildi.
Şehzadeler Belediyesi Aralık ayı Belediye Meclis toplantısı, Kültür Merkezi Meclis Salonunda gerçekleşti. Toplamda 16 maddenin görüşüldüğü meclis toplantısında 2019 yılında verilecek olan belediye hizmetlerinin 2018 yılındaki tarife üzerinden yapılması meclis üyelerinin oy birliğiyle ile kabul edilerek, 2019 yılı için belediye hizmetlerine zam yapılmadı. Şehzadeler Belediyesi olarak enflasyonla mücadeleye belediye olarak destek verdiklerini ifade eden Başkan Ömer Faruk Çelik, “Şehzadeler Belediyesi olarak 2019 yılında belediyemizin hizmetleri ile alakalı bir zam yapmadık. Belediye Meclisimizin inisiyatifinde olan hiçbir hizmete yeni bir zam yapmadık. Bu şekilde enflasyonla topyekun mücadeleye de bir katkı sağlamış oluyoruz. Bu gündem maddemiz komisyonlarda da oy birliği ile kabul edilmiştir. Bugün de tüm gruplarımızın oyu ile meclisimizden de oy birliği ile geçmiştir. Tüm vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.
Toplantının ardından Başkan Çelik ve meclis üyeleri Şehzadeler Park’ta incelemelerde bulunarak çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
(SC-Y)

04.12.2018 10:02:45 TSI
NNNN

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Ekonomi

To Top