Connect with us

Ekonomik Gündem Gazetesi

AYSO’da uygulamalı girişimcilik eğitimleri devam ediyor

Ekonomi

AYSO’da uygulamalı girişimcilik eğitimleri devam ediyor

AYDIN SANAYİ ODASI (AYSO), İŞ-KUR VE KOSGEB İŞ BİRLİĞİ İLE DÜZENLENEN UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ’NİN İKİNCİSİ AYDIN SANAYİ ODASI ÖRSDEMİR BALKAN TOPLANTI SALONUNDA DEVAM EDİYOR. (MEHMET BARLAS/AYDIN-İHA)

Mehmet Barlas
AYDIN (İHA) – Aydın Sanayi Odası (AYSO), İŞ-KUR ve KOSGEB iş birliği ile düzenlenen Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’nin ikincisi Aydın Sanayi Odası Örsdemir Balkan toplantı salonunda devam ediyor.
KOSGEB Girişimcilik Uzmanı Hatice Gülpınar tarafından verilen eğitime 18 girişimci adayı katılıyor. Girişimci adaylarına girişimciliğe giden yollar ve bu yollarda ki zorlukları anlatan KOSGEB Girişimcilik Uzmanı Hatice Gülpınar, adaylara girişimcilik özelliklerinin sınanması, iş fikri geliştirme ve iş planı kavramı ve öğeleri, pazar araştırma, pazarlama planı, üretim planı, yönetim planı, finansal plan, iş planı ögelerinin pekiştirilmesine yönelik atölye çalışmaları ve iş planının yazılması ve sunumunda dikkat edilecek hususlar başlıklı dört ana modül çerçevesinde eğitim verecek. 32 saat verilecek olan eğitimin sonunda adaylar sertifika almaya hak kazanacak.
(MB-Y)

05.12.2018 13:39:24 TSI
NNNN

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Ekonomi

To Top